Zegarki Ice watch to designerskie modele, które urozmaicają każdą stylizację. Magia wzorów i kolorów sprawia, że nie sposób nie zwrócić na nie uwagi i przejść obok nich obojętnie. Marka swoje produkty kieruje do wszystkich osób, które poprzez kolorowe zegarki pokazują dystans i optymistyczne nastawienie do życia. Wykonane są z wysokiej jakości materiałów, które doskonale łączą się ze sobą tworząc niezwykłe kompozycje. Koperty i paski mają różne kształty, dzięki czemu z łatwością można znaleźć model, który spełnia nasze oczekiwania.


Większość modeli została wykonana z bardzo wytrzymałego oraz odpornego na uszkodzenia tworzywa sztucznego i silikonu. Jest to doskonałe rozwiązanie, ponieważ takie czasomierze są lekkie co zapewnia wysoki komfort noszenia bez obaw o obtarcia. Większość pasków w kolekcji wykonano z miłej w dotyku, elastycznej gumy, która nie niszczy się w kontakcie z wodą w przeciwieństwie do tradycyjnych skórzanych pasków, dzięki czemu w zegarku można pływać. Ice-Watch swoje modele zaprojektował tak, aby uzyskać wodoszczelność na poziomie 10 ATM co zapewnia bezpieczeństwo podczas pływania powierzchniowego, nie zaleca się jednak nurkowania.

Marka Ice Watch to belgijska firma, która powstała w 2006 r. Jej główna siedziba mieści się w Bastogne. Mimo, iż firma obecna jest na rynku zaledwie od kilku lat zdążyła zaskarbić sobie sympatie i uznanie fanów zegarmistrzostwa i modnych dodatków. Niezwykły design wyróżnia je spośród konkurencji, która nie nadąża za szeroką gamą wzorów i kolorów zegarków.  Ice-Watch oferuje najmodniejsze wzornictwo i lifestylowe zegarki.

 

 

 

Zobacz więcej w sklepie firmowym Tytan w DH Jantar w Lęborku